O nas

Witamy!


Jeśli znaleźliście się Państwo na Naszej stronie, oznacza to, że jesteście zainteresowani alternatywnymi, ekologicznymi sposobami budowy, ocieplania oraz ogrzewania domów. 

 

Jesteśmy ludźmi ceniącymi sobie nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania związane z budową i użytkowaniem budynków. 

 

Naszą działaność zaczynaliśmy od ocieplenia własnego domu materiałem celulozowym.
Była to mało znana metoda izolacji budynków, która jednak nadspodziewanie dobrze spełniła swoje zadanie.
W związku z tym chcieliśmy podzielić się tymi pozytywnymi doświadczeniami z innymi ludźmi, świadcząc usługi docieplenia domów wełną celulozową.

 

W przeciągu tych dziewięciu lat technologie związane z budownictwem oraz warunki prawne ich wykorzystania gwałtownie ewoluowały,
dając nowe, niedostępne dotąd możliwości.  Skutki tych zmian można już teraz zauważyć w otaczającej nas rzeczywistości.

 

Staramy się podążać za tymi rozwiązaniami, które w sposób naturalny uzupełniają Naszą podstawową działalność ociepleniową wykonywaną za pomocą materiałów celulozowych.

 

Dlatego  znajdują się tutaj również systemy w zakresie budowy domów w systemie Steico, ogrzewania budynków foliami grzewczymi
na podczerwień i panelami fotowoltaicznymi.  Uzupełnieniem wyżej wymienionych technologii są usługi termowizyjne.

 

 

Znajdujące się tu informacje pozwolą Państwu w pełni docenić zalety, możliwości i zastosowania oferowanych rozwiązań. 

Mamy nadzieję, że po lekturze będziecie mogli świadomie i z pełnym przekonaniem podjąć decyzję o wyborze sposobu budowy, ogrzewania i ocieplenia Waszego domu. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony.